Steeds weer kijken we terug naar de blogs van Hinde’s nest, om een beetje te vergelijken hoe het met de C-tjes gaat en wanneer we ook al alweer wat met de pupjes deden. Ja, en dan kijken we vol interesse naar Aprille, die hopelijk ooit de moeder van een volgend Salty Sand’s nest zal zijn. Toevallig heb ik foto’s van drie generaties op de leeftijd van 23-24 dagen, want bij Jewel’s nest in 2008 ben ik begonnen met de wekelijkse portretfoto’s.
Oma Salty Sand’s Aubade for Chloe “Hinde”
Dochter Salty Sand’s Bring me Luck “Megan”.
Kleindochter Salty Sand’s Cherished by Hinde “Aprille”
Zoek de verschillen en de gelijkenissen…. Qua kleur is dat een beetje lastig, omdat het licht en de achtergrond steeds verschilden. Aprille lijkt in werkelijkheid lichter en blauwer van kleur dan haar moeder Megan. Maar ook de kleur gaat in de komende weken verder veranderen. Ik zal vanaf nu wekelijks de portretjes van de drie generaties laten zien.
Als ik de portretjes bekijk zie ik meer van Hinde in Aprille dan van Megan. Het snuitje van Megan was toen al spitser en langer terwijl het bij Aprille toch iets ronder is.
Wat zijn ze toch ontzettend schattig als pup. Ik moest altijd zo lachen om die gekke capiolen van Megan (of Elmo zoals we ze wel noemden) keihard aan komen rennen, springen en dan….oh….mis….om vervolgens nog een keer als een bulldozer tekeer te gaan.
Wat leuk om dit zo te volgen!