Tijd voor een update van onze brutale maar o zo aanhankelijke Hazel.

Ze gaat deze week voor paars; de overgebleven servetten van de regiowandeling zijn door haar uit de tas gestolen en door het hele huis terug te vinden. Ook heb ik het nieuwe vloerkleed nog maar niet neergelegd, nog even een paar maandjes wachten ;>)

Het regende vanochtend een beetje, maar in het bos is het altijd heerlijk; zelfs wanneer het nat is.

En er viel nog genoeg te beleven; voor Hazel nog steeds allemaal pret en tegelijkertijd nuttige socialisatiemomenten.

Verkenning van een paar spannende voorbij joggende mannenbenen ;>)

Ze groeit onheilspellend hard en je kunt opeens haar ribben tellen – er moet dus meer eten in, en dat gaan we natuurlijk ook doen ;>). Haar voeten zijn net zo groot als ie van Hinde, dus ik vermoed dat ze haar hoogte ook zal krijgen.

Met de zindelijkheid gaat het niet zo best op dit moment; ze gaf het wekenlang netjes aan als ze naar buiten moest, maar afgelopen week leek het opeens nergens meer op; ze plast gewoon maar hier en daar als het zo uitkomt, en ze presteert het zelfs om in huis te poepen wanneer het buiten regent, want ze vertikt het dan om nat te worden!

Mam uitdagen voor een spelletje;

Dat is niet tegen dovemansoren gezegd….

Het eindigt dan wel in een partijtje stof happen ;>)

Hazel is heel erg op de mensen gericht, en dol op smoezelen en zoenen geven. Wat jammer toch dat pups zo snel volwassen worden…. Wordt vervolgd!