Afgelopen weekend hebben we met zijn vieren knopen doorgehakt; net als bij ons vorige nest belanden de pupjes precies daar waar ze het meest gewenst zijn en daar waar zij qua karakter voor zover we het nu kunnen beoordelen het best op hun plaats zullen zijn:
Salty Sand’s Best Friend
Het groene reutje neemt a.s. zaterdag zijn intrek bij Manon en Olaf, en hun reuenroedel bestaande uit Payute, Yuma en Nisga’a. Zijn roepnaam is Bidaï, naar de Bidaï Indianstam.
Salty Sand’s Beach Comber
Het blauwe reutje blijft nog een weekje langer bij ons, maar zal dan worden opgehaald door Rosanna en Guido, en zijn leven gaan delen met een dame en heer Siamees. Zijn roepnaam is Ryan; de eerste letter R verwijst naar Robin, de geliefde whippet die hem ooit is voorgegaan in de roedel. De betekenis van Ryan is ”koning”.
Salty Sand’s Bring Me Luck
Het rode teefje gaat vanaf zaterdag bij Marianne en Arend en hun gezin wonen, niet ver bij ons vandaan. Ook zij krijgt gezelschap van een dame en heer Siamees. Haar roepnaam is Megan, wat heel toepasselijk is bij de kennelnaam, want het betekent: “parel van de zee”.
Salty Sand’s Be Jewelled
Het gele teefje blijft bij ons wonen, samen met haar moeder Hinde, oma Jewel en overgrootmoeder Chloe. Haar roepnaam wordt Hazel, als verwijzing naar haar kleur.
Morgen volgt een blog over alweer een vol maar heel gezellig druk weekend, waarin de pups natuurlijk een centrale rol speelden…..
Wát een schitterende foto en wat zien ze er allemaal mooi en lief uit die dondersteentjes. 🙂 Héle fijne laatste week met het nu nog complete nestje!
Dank je Lucia; de complimenten voor de foto gaan naar Marc Gemis, die dit weekend vele mooie foto’s van de pups heeft gemaakt!
Het is een heerlijk stel volle, rijke puppen met veel belofte. Alle nieuwe eigenaars mogen zich in de handen wrijven dat ze een dergelijk, met zorgvuldigheid en liefde grootgebracht puppie met prachtige voorouders in ontvangst mogen nemen.
Nieuwe eigenaars: jullie krijgen iets in handen dat veel meer waard is dan geld. Maar gezien Monique’s plaatsingsbeleid, weten jullie dat al lang. Geniet ervan!
Monique gefeliciteerd met je uiteindelijke keuze hoe moeilijk dat ook moet zijn geweest! En alle nieuwe baasjes natuurlijk ook heel veel plezier gewenst met jullie aanwinst in de familie!
🙂 En ik wist het zoooo zeker, vanaf de eerste dag al dacht ik dat het rode pupje bij Monique zou blijven….. Niet dus!! Het wordt geeltje!
Van harte gefeliciteerd met je prachtige keus Monique en alle pupjes zullen een heerlijke toekomst tegemoet gaan, maar het lijkt me best een voorrecht om bij mam en oma en overgrootoma te blijven!
Voor allen heel veel plezier met jullie mooie Salty Sands Pup!!
Ich hab’s gewusst! Viel Spaß mit der Gelben, ach nein Hazel natürlich!
Lg Sabine
Gefeliciteerd met de keuzes Monique! Ik ben heel benieuwd om Hazel in de toekomst live te kunnen bewonderen. Ze zien er aleaaml erg mooie uit, volgens mij is de combinatie van ouders zeer goed gelukt.
Alle pups helemaal volgens jouw wens geplaatst Monique. Ik wens de nieuwe “baasjes” veel plezier met hun mooie kereltjes en meid!
De puppy’s zijn net als puzzelstukjes, ze komen allemaal op de juiste plaats terecht, in het juiste kader. Nog een klein weekje en ze krijgen een warme welkom in hun nieuwe puzzel.
Ik dacht ook lang dat rood zou blijven maar de laatste week was ik ‘ovegestapt’ naar geel. Geniet nog van de laatste week met het prachtige viertal en voor de gelukkigen alvast heel veel plezier gewenst met jullie nieuwe huisgenoot!
Ik ga die heerlijke snoetjes enorm missen!!
Ik had al vanaf dag 1 iets met het gele teefje. Ook haar karakteromschrijving sprak mij het meeste aan! Leuk dat zij mag blijven!
Veel geluk met kleine Hazel in de roedel! En voor de drie andere pupjes natuurlijk ook veel geluk in hun nieuwe gezinnen!
Sehr schön sind sie geworden! 🙂
Wat een prachtige statiefoto :-)van de pups.
Gefeliciteerd met je keus Monique, Hazel gaat een prachtige toekomst tegemoet.
De andere pups wens ik ook een mooi leven, wat een voorrecht als je zo’n pup krijgt!
We zullen de verhalen, foto’s en filmpjes van Hinde’s viertal missen…..we hebben er erg van genoten!
Wat een schitterende foto! Maar ja dat kan ook niet anders met deze mooie puppie’s. Geniet ze nog even van dit mooie stel prachtige puppie’s.
Het zal weer even wennen zijn als ze naar hun nieuwe baasjes zijn.
Inderdaad, zoals Ineke zegt, het is echt een voorrecht om zo’n goed gesocialiseerd pupje te krijgen. Hazel is een prachtig meisje en haar naam is ook ontzettend lief en grappig. Ik wens je heel veel geluk met elkaar Monique en ook aan de andere pupjes wens ik een heel mooie en fijne toekomst toe bij hun nieuwe baasjes.
Veel succes, puppies ! Het was een eer jullie allemaal geknuffeld te hebben 😉
Ze zijn nog zoveel mooier en schattiger in het echt :-)))
Heel erg blij dat ik ze allemaal ‘live’ gezien (en geknuffeld!) heb.
Ik vind Hazel trouwens ook een hele mooie naam (had ik dat al gezegd Monique? ;-)). Elegant en vrouwelijk. Net als geeltje 😉