Een balletje slaan en badminton bij 35 graden, waarom niet? De honden waren er in ieder geval ook voor te porren. Ronald en Nikki beten het spits af.
Dune volgt het roze balletje met de nodige interesse;
En Hazel wacht de boel af aan Ronald’s kant;
Lekker elkaar laten hollen in de hitte ;>)
Daarna waren mijn moeder en ik aan de beurt……
82 jaar oud en nog altijd trefzeker!
Evelien en Wim trokken weer de nodige medespelers naar het veld toe….
Zoë maakte korte metten met het spelletje, door het roze balletje in te pikken en er triomfantelijk en vooral heel lang mee rond te blijven hollen. Kleinkind van Chloe, ten voeten uit ;>))
Natuurlijk moest daarna de Marne worden uitgeprobeerd. Heerlijk!
Hier proberen Virginie en ik Hazel zo gek te krijgen dat ze het water in komt.
Daar gaat ze dan – maar niet helemaal uit vrije wil ;>). En met veel geplons en gespetter, ze heeft totaal niet de geruisloze stijl van haar oma Jewel.
Hinde verzet ook bergen water, maar ze zwemt wel als de beste sinds vorig jaar.
De honden vonden het fijner om een klein stukje verderop te rommelen in het water, in de buurt van de dam, waar het water sneller stroomt maar ook lager staat.
Hinde en Hazel zijn het fanatiekst in het water, mits er stokken bij zijn. Jewel staat hier wat beteuterd te kijken…. ze is zojuist met haar geopereerde voet het water in gelopen.
Nikki geeft Ivy zwemles, onder Hinde’s toeziend oog.
Mijn moeder en Evelien houden het even droog, met blinde Isis voor de zekerheid aan een lijntje.
Zoë twijfelt nog of ze zich helemaal nat gaat maken….
Hinde laat zich na afloop lekker verwennen door de twee moeders. Dit is het goede leven!
Later deze week nog een verslag van onze wandelingen, schranspartijen en bezoek aan champagne huis Leboeuf.
Kijk voor meer foto’s van ons waterballet op Virginie’s blog: http://dustndunes.wordpress.com/
Ziet er buitengewoon aantrekkelijk uit allemaal, maar ik ga toch vast even klaarzitten voor het verslag van de Champagne en Schranspartijen. 🙂
Ieder zijn specialiteit. Hinde in zwemmen, Zoë in balletjes afpakken en wij in snode plannen smeden om de hondjes in het water te krijgen.
En wie is er badmingtonkampioen geworden ?
Snode plannen om hondjes in het water te krijgen ? Schandalig. 😀
De onze hebben daar enkel een simpele stok voor nodig 🙂