Op een mooie avond nam Ronald de volwassen whippets mee op wandeling en sprak ik met Marianne en Arend af op het strand, zodat Hazel en Megan samen konden rennen. Zeven maanden oud zijn de dames nu.
Gezellig worstelen in het zand…..
Meeuwtjes opjagen;
Ja, jullie worden bedankt!
De ultieme krachtmeting;
Tikkertje spelen met Arend; geen land mee te bezeilen ;>)
Synchroon rennen kunnen ze als de beste;
Maar als ze per ongeluk in veel te diep water belanden wordt het allemaal wat rommelig en ongecoördineerd ;>)
Het levert wel spectaculaire waterverplaatsingen op!
Weer veilig aan land!
Een gezellig intermezzo met een ander clubje honden;
Maar samen is eigenlijk nog het leukst….
Megan’s prachtige dubbele flip ;>))
We hebben het geluk dat we zo dicht bij elkaar wonen; Megan en Hazel hebben daardoor regelmatig plezier met elkaar. Soms vliegen ze elkaar wel even in de haren, maar direct daarna is het weer dik aan…..
Mooie foto’s, Monique ! Vooral het synchroom lopen. Misschien ook maar een olympische sport van maken ?
Oh, wat een heerlijke foto’s weer.
Fantàstisch………arme Bidaï, die is nog nooit op het strand geweest:) Maar rennen kan hij net zo als z’n zussen. Helaas ziet hij niet al te vaak windhondjes en andere honden begrijpen zijn gerace niet altijd, wat dan op een flinke najaagpartij uitloopt.
gelukkig loopt hij ze er finaal uit en komt hij daarna naar mij toe, zodat ik ervoor kan zorgen dat de race beeindigd wordt.
Het komt allemaal goed wanneer jullie eind van de maand naar Texel komen; dan kan Bidaï eindelijk het strand verkennen, samen met zijn familieleden! En misschien kan hij ook eens afspreken met Ryan?
Een Salty Sandje moet toch regelmatig zijn naam eer aan doen. Zo te horen zal hij veel goed kunnen maken in Texel binnenkort. Veel plezier! En veel foto’s nemen hé!
Wat een heerlijk stel die twee meiden. Ik vind de laatste foto het mooist, doet me denken aan sluipende hyena’s uit The lion king.
Wat een leuke fotoreeks alweer …
Niks leuker toch als rennen met je whippetzus 😉
Heerlijk om te zien hoe Hazel en Megan met elkaar kunnen spelen. Ryan kan zich lekker uitleven hier in Frankrijk maar er is toch niets leuker dan met een soortgenoot rennen. Dat is duidelijk te zien op deze leuke foto’s.
Nou ja misschien kunnen we een keer wat afspreken bij jou in de buurt.
Wij rijden vaker ergens heen om te wandelen. Is er niet een mooi losloopgebied daar on de flevopolder? Kan Ryan met zijn zus dollen.
Tof voor de hondjes dat jullie niet ver wonen van elkaar. Er gaat toch niets boven spelen met een soortgenootje. Op de losloopweide lopen de mijne gegarandeerd eerst naar een windhond om te spelen als die er is. De rest komt op de tweede plaats. Mooi hoor dat synchroon lopen !
Van puppy naar pubermeisje.. Soms al hele dames maar nog niets te goed om lekker te dollen met je zus. Mooie reportage.